Doradca Klienta Select

Banco Santander Brazil | Poznan, OH, 44103, US

Posted a month ago

Description

Poznań, Poland

WHAT YOU WILL BE DOING

ZADANIA SUPERBOHATERA:

* Telefoniczna obsługa Klientów Select korzystających z usług oferowanych przez Santander Bank Polska
* Sprzedaż produktów i usług bankowych w ramach obsługi Klienta.
* Utrzymanie klienta, chcącego zrezygnować z produktów bankowych poprzez odpowiednio dobrany język korzyści i negocjacje w ramach przyznanych kompetencji
* Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta zgodnie z obowiązującymi standardami bankowymi
* Udzielanie kompleksowej informacji w zakresie oferty produktowej, usługowej oraz dostępnych funkcjonalności w innych kanałach dystrybucji
* Budowanie silnych i długotrwałych relacji z Klientami segmentu Select
* Identyfikowanie potrzeb Klientów i wypracowywanie wraz z nimi najlepszych rozwiązań finansowych.
* Pomoc w zakresie rozwiązywania zgłaszanych przez Klientów problemów.

SUPER MOCE, KTÓRYCH OD CIEBIE POTRZEBUJEMY:

* Doświadczenie w obsłudze klienta min. 2 lata
* Znajomość technik sprzedaży oraz wysoki poziom umiejętności sprzedażowych poparty sukcesami w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów oraz w rozwijaniu trwałych relacji z aktualnymi klientami.
* Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem, dostrzeganie i reagowanie na potrzeby Klienta
* Umiejętność radzenia sobie z trudnym Klientem.
* Znajomość technik negocjacyjnych i umiejętność prowadzenia negocjacji
* Znajomość funkcjonalności dostępnych w kanałach zdalnych kontaktu Klienta z Bankiem.
* Wiedza w zakresie funkcjonowania rynku kapitałowego oraz jego instrumentów (obligacje, bony skarbowe, akcje, indeksy giełdowe, fundusze inwestycyjne, zarządzanie aktywami, itp.).
* Znajomość produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych oferowanych na rynku.
* Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej.
* Wewnętrzna motywacja i samodyscyplina.
* Preferowane wykształcenie wyższe.

TO, CO OFERUJEMY:

* Atrakcyjny system motywacyjny
* Bogatą ofertę benefitu samochodowego
* Pożyczki na cele mieszkaniowe
* Ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
* Prywatną opiekę zdrowotną
* Możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
* Ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia "BeHealthy"
* Dofinansowanie do "Rajdu Bankowca" - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju
* Pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

WHAT WE ARE LOOKING FOR

EXPERIENCE

EDUCATION

COMPETENCIES